Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

З давніх часів і по нинішній час людство прагне жити згідно природним ритмам. І найзначнішими точками, які задають ритм життю на Землі, є дні рівнодення і дні сонцестояння.

Тільки в дні рівнодення сонячні промені падають під прямим кутом до осі обертання Землі і в ці моменти енергетика людини змінюється. Тим самим тіло людини наповнюється силою і свіжою енергією, і дуже важливо, щоб тіло було чистим при цьому. Тому напередодні свята рівнодення рекомендований пост — очищення тіла і простору. А головне очищення помислів, які узгоджуються з діями.

З настанням весняного рівнодення ми відчуваємо приплив сил, з’являється бажання діяти, досягати поставлених цілей, йти до своєї мрії. Природа прокидається, все навколо зеленіє, розпускаються перші квіти — це початок весни. А день весняного рівнодення як символ початку нового етапу, коли, щоб відчути себе щасливим — потрібно не так багато зусиль, адже сам Всесвіт в цей період відкриває Ворота Щастя для кожного. День весняного рівнодення має ще і статус — День Щастя.

Ще в давні часи люди знали, що в цей період змінюється Природа і Всесвіт є найбільш чутливим до наших прохань. Тому немає нічого дивного, що несподівано ми можемо отримати допомогу у виконанні своєї мрії. Звичайно ж, думки в цей день повинні бути спрямовані на майбутнє і бути виключно позитивними, адже все, про що ми мріємо в цей день, має величезні шанси незабаром здійснитися.

У день весняного рівнодення з’являються сили вирішити найскладніші життєві завдання. Світ прокидається і ми підсвідомо прагнемо до Світла, жадаємо зарядитися енергією Сонця і на повні груди вдихнути запах весни.

День весняного рівнодення — це початок астрономічної і астрологічної весни. Це день, коли Природа прокидається від зимового сну. день рівноваги Світла і Темряви, після чого Світло бере верх. Настають теплі дні, розпускаються дерева, цвітуть квіти, птахи співають весняні пісні і кожна людина відчуває прилив сил, бажання творити.

Саме момент переходу Сонця в знак Овна, на його нульовий градус, астрологи вважають відправною точкою народження нового річного циклу. Справедливо вважається, що час весняного рівнодення і знаходження Сонця на нульовому градусі Овна є первинним імпульсом, який найбільш активний і яскравий. Даний імпульс виникає в насінні і дає йому можливість набрати енергії для подальшого розвитку. З кожним днем ​​весняного рівнодення все живе починає знову відроджуватися.

Знак Овна вважається енергетично найпотужнішим знаком зодіаку. Його характеризують: бадьорість, лідерство, циклічність, щирість, цілеспрямованість, самостійність, прямолінійність, імпульсивність.

Овен є знаком мужності, духовної, фізичної сили, енергії, боротьби. Сонце знаходиться в знаку Овна в екзальтації (піднесення настрою з відтінком захвату) і тут активність Сонця, його імпульсивність, діяльність, сила, виявляються дуже потужно. У Овні відбувається сплеск якостей Сонця. Але важливо розуміти, що Сонце в Овні дає людині потребу, навіть необхідність, мати якусь мету. Не маючи мети, до якої можна було б спрямувати свою енергію, Овен втрачає самого себе. Тому нам потрібно до настання дня весняного рівнодення переглянути уважно свої цілі і зосередитися на головних з них.

А ще краще виробити чіткий план, щоб відразу ж використовувати потужну енергію Овна і почати здійснювати нові проекти, нові програми навчання, планувати нові поїздки, подорожі, підписувати важливі довгострокові договори, здійснювати великі покупки, особливо нерухомості, робити великі інвестиції, впроваджувати кардинальні зміни в роботу систем і структур.

Вплив першого зодіакального знака Овна пошириться на закони Природи, розвиток всього живого на Землі. У цей період зірки будуть проявляти особливу прихильність до тих, хто вирішив щось змінити в своєму житті, будь-які починання будуть успішними і дозволять досягти бажаних результатів, оскільки Стихія Вогню, яка відповідає знаку Овна, володіє кардинальним характером, постійно прагне догори.

У день весняного рівнодення все живе на Планеті отримає нову хвилю потужної життєвої енергії, потужний імпульс для розвитку і розквіту. День весняного рівнодення — це початок зростання і процвітання, нових ідей і грандіозних задумів. Цей день здавна люди наділяли особливими магічними властивостями, і пов’язано це з тим, що в цей день шляхи Землі і Сонця перетинаються, створюючи своєрідні сходи в Небо. Більш того, цей день вважається самим магічним днем ​​в році, наділеним неймовірною силою.

Давні перекази свідчать, що в цей день на долю людини можуть вплинути його власні думки. Тому в цей день думати слід виключно про хороше. З’ясування відносин, сварки, прояв злості, агресії, гніву може обернутися виникненням проблем, крамольні думки, погані слова, сказані на адресу людини, можуть спричинити їй серйозні неприємності. А все погане, надіслане іншим, обов’язково повернеться в подвійній кількості тому, хто його висловив.

Сумувати в це свято не рекомендується — зустрічати весну потрібно якомога веселіше і хлібосольніше. І чим розкішнішим буде стіл і більше гостей, що сидять за ним, тим щасливішим для господарів видасться рік.

Традиційно вважається, що в день відродження всього живого, навіть ті люди, що загрузли в зневірі, що втратили віру і надію, можуть виправити те, що необхідно, і отримати Благословення.

Вважається, що в цей день можна відвести від Миру і від себе будь-яке лихо, що в цей день можна відчути Божественну Природу Всесвіту і отримати особливі духовні переживання.

З давніх-давен вважається, що в цей день можна почати життя з чистого аркуша і закласти щасливе майбутнє на весь рік. Оскільки весняне рівнодення є часом нових починань — це найкращий день, для того, щоб дати поштовх своїм новим ідеям.

Весняне рівнодення сприяє тим, хто прагне почати нове життя, виправити колишні помилки, переписати щось з чистого аркуша. Найнеймовірніші надії отримують можливість здійснитися, тому просіть допомоги, мрійте і намагайтеся налаштувати себе на Успіх, адже Сили Космосу можуть допомогти, дати енергію! Але якщо хтось сидить, склавши руки, і голосить про кривди життя, то тут вже навряд чи для нього станеться диво і зміниться світ.

День весняного рівнодення — це магічний час знаків, символів і прикмет. Помічайте все, що відбувається в цей час. Через символи ви можете зрозуміти себе і своє майбутнє. І в цей час дуже важливо контролювати свої думки, направляти свою свідомість на те, що ви хочете реалізувати. Ваші думки, мрії, фантазії, все задумане в ці миті може втілитися в реальність протягом року.

 

День весняного рівнодення чекає на нас 20 березня.

Перед святкуванням необхідно провести очищення себе, своїх думок, своєї енергетики і домівки від негативу. Необхідно провести прибирання, викинути сміття, спалити і викинути непотріб, що накопичився за зиму, розібрати речі, заглянути в найглибші куточки і позбутися від усього старого і непотрібного. Прибрати речі, якими ви не будете користуватися найближчим часом, щоб звільнити місце для нової, чистої, свіжої, весняної енергії!

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com