Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Лікувальні властивості дерев використовувалися ще нашими предками.  Одні дерева дають енергію, а інші, як вампіри, — забирають. Всі люди різні, мають різну внутрішню енергетику і ставлення до життя. Виявляється, дерева це відчувають. Якщо знайти «своє» дерево, то воно зніме депресію і допоможе усунути багато недуг.

І дерева – донори, і дерева – вампіри, в рівній мірі корисні для людей. Якщо перші, і це цілком зрозуміло, наповнюють своєю позитивною енергією, додають сил, то інші — забирають накопичену негативну енергію, і знову ж таки додають сил.

Як спілкуватися з деревами?

 Перш, ніж використати силу дерева, треба попросити у нього дозволу: піднести руки до стовбуру, але не торкатись стовбуру руками, попросити дозволу на спілкування і почекати на відповідь декілька секунд. Якщо долонями відчувається тепло, що іде від дерева – воно готове до спілкування, якщо від стовбура пішов ледь відчутний холодок – дерево до спілкування не готове, доведеться знайти інше дерево.  І лише після цього притулитися до дерева на 2-5 хвилин, а після «сеансу» — обов’язково подякувати за допомогу.

Обов’язково зверніть увагу на те, щоб дерево було без ознак хвороби і мало максимально прямий стовбур, не роздвоювалося і таке інше.

Коли вам вдалося знайти «своє» дерево – цілитель, можна, спитавши у нього дозволу, відламати від нього шматок кори або гілочку, і носити з собою. Частинка цілого зберігає властивості всього цілого.

Як правило, одинокі дерева мають більшу енергію. Однак, не варто звертатися за допомогою до дуба, що росте одиноко, особливо, якщо на ньому є гніздо сороки. Це певні ознаки геопатогенної зони.

Як визначити забирає дерево енергію, чи віддає?

 Піднесіть близько до стовбура стрічку тонкого паперу. Якщо вона притягнеться — дерево поглинає енергію, якщо відхилиться – то віддає. Але при цьому маэ  бути повна выдсутнысть вітру.

 Дуб добре ділиться позитивною енергією — дає життєву енергію, прискорює кровообіг. Притулившись і поспілкувавшись з ним, можна поповнити свій енергетичний запас. Дуб також вважається і суворим деревом. Набирайтеся у нього не тільки сили, а й ясності думок  Взагалі, дуб має теплу ауру. Якщо носити з собою жолудь, то вважається, що це сприяє встановленню інтимних стосунків, а також допомагає при безплідді.

Щоб захистити дім від злих сил, радять повісити жолуді на вікно. Його також носять на собі, щоб захиститися від хвороб і зберегти молодість.

 Для очищення повітря можна спалити листя дуба. Вважається, що рубати дуб можна лише під час спадання місяця, збирати деревину та листя – вночі, а жолуді – вдень.

Береза ​​також може допомогти людям більш слабким, у яких часто виникають стреси. Вона поліпшує самопочуття і допомагає знайти вихід зі скрутного становища. Аромат берези здатний вилікувати від депресії. Вважається, що береза, посаджена ​​біля будинку, допомагає мешканцям цього будинку підтримувати здоров’я в доброму стані.

Липа забирає тугу кохання, дає радісний погляд на життя.

Каштан – лікує душу і умиротворює. Прямий контакт з каштаном — те саме, що зі швидкоплинною річкою. Чистий і сильний потік енергії, який струменить у його твердій плоті, легко змиє ваші недуги. Але головна користь цього дерева — в його плодах. Каштани, очищені від колючої зеленої шкарлупи, мають надзвичайну розсмоктувальну дію. Найкраще вони допомагають жінкам при хворобах молочних залоз: мастопатії, маститі, застою під час годування груддю. Використовують плоди каштану просто: кладуть в бюстгальтер, або легенько масують груди, качаючи каштан по шкірі. При цьому необхідно уникнути грубого натиску, рухи повинні бути ніжними. Для профілактики рекомендується постійно класти в кишеню пару каштанів, для цього придатні і минулорічні, або ще давніші, якщо їхня оболонка не зморщилась і не висохла. Як правило, одного такого «горішка» вистачає на рік, два.

Клен подарує спокій і рівновагу, а також додасть упевненість в собі.

Сосна допомагає позбутися дратівливості, нервових розладів. Вважається, що вона може зняти порчу з людини. Сосна знімає напругу і прикрість. Однак, якщо у вас болить голова, чи про себе дає знати серце, — не гуляйте в сосновому лісі, бо сосна занадто наповнює біоенергетикою.

Модрина володіє сильною енергією. Доторкнувшись до неї і поблукавши лісом, можна відчути, як вас покидають страхи і сумніви.

Бук – поліпшує кровообіг і кмітливість, знімає стрес. Його енергія діє на відстані 10 — 15 метрів.

Яблуня вважається символом жіночої сили і сексуальності.

Горобина також схильна більше до жіночої статі, але готова допомогти кожному.

Верба — для тих, хто шукає щастя в любові і шлюбі. Вона втихомирює тварин, а ось людину, яка перебуває близько біля дерева, здатна довести до істерики. Це дерево «каже» правду, дає нам можливість усвідомити свої помилки.

Ясень  заспокоює, знімає напругу і прикрість. Для тих, хто заплутався в своєму шляху, — слід притулитися до ясеня.

Ялина лікує від заздрощів і смутку, а також допомагає спинити запалювальні процеси.

Доторкнувшись до осики, можна очистити свою ауру. Раніше осику  висаджували  біля свого житла, — для вигнання злих духів.

Тополя очищає довкілля від негативної енергії.

Вільха – протегує сім’ї, з нею просто потрібно поспілкуватися. Вона відкриває «третє» око, дає здібність помічати і розуміти непомітне. Але для дуже чутливих і тих, хто страждає на серцеві хвороби, вільха небезпечна.

Акація корисна всім, при будь-якому самопочутті та настрої.

Є й деякі тонкощі у спілкуванні з деревами:

При захворюванні нирок, гіпертонії, радикуліті, потрібно сісти на п’яти і щільно притиснутися до стовбура спиною.

При захворюванні легенів, статевої сфери і шлунка, — притулитися до дерева передньою частиною тіла і обійняти, бажано трохи розставивши ноги.

Якщо ви в нервовому збудженні, то підходьте до дерева з північної сторони, потім станьте спиною і доторкніться руками, опущеними вниз.

Якщо ви відчуваєте втому, депресію, то підійти до дерева бажано з південної сторони і спочатку докласти лоб і долоні на рівні голови, потім притулитися всім тілом.

Ніколи не шукайте порятунку під час грози під дубом (зі 100 ударів блискавки дубу дістається – 54, тополі – 24, ялині – 10, сосні – 6, вишні та груші – 4). А от березу і особливо клен вогонь небесний милує.

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com