Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Дієтологами запропонована система харчування, яка спонукає організм спалювати свої зайві жири під час відпочинку, тобто уві сні.

Правила харчування під час цієї дієти принципово не відрізняються від загальноприйнятих – рекомендовані нежирні продукти, мінімальне вживання консервованих овочів та фруктів, бо в них практично не залишилось вітамінів та поживних речовин.

Особливе місце в цій дієті відводиться для натурального меду: кожного дня на ніч потрібно з’їдати 1-2 столових ложки меду. Це необхідно для того, щоб запустити механізм згоряння жирів вночі і вдвічі прискорити обмін речовин. За час цієї дієти вага тіла може зменшитись на 3 кг за місяць – і це під час сну!

Основні правила дієти:

  • Вуглеводи повинні бути присутні у раціоні харчування щоденно. Збалансуйте раціон, вживаючи при цьому в їжу наповнені фруктозою свіжі фрукти, овочі та мед.

Існують складні і прості вуглеводи. До простих належать: глюкоза, фруктоза, сахароза і лактоза. У найзагальнішому вигляді — це добре знайомі нам солодощі до чаю, мед, фрукти, ягоди, буряковий і тростинний цукор. Не всі прості вуглеводи однаково солодкі. Сахароза — лідер, але саме вона при надлишку має властивість перетворюватися в жири. Фруктоза солодша, ніж глюкоза. Лактоза міститься тільки в молочних продуктах.

Складні вуглеводи більш цікаві тим, хто організовує своє харчування з метою схуднення. Їх ще називають «повільними». Якщо прості схожі на бензин — миттєво спалахують і дають тепло (енергію), то складні — це вугілля. Вони довго переробляються і поступово насичують організм енергією. Примітно, що більшість простих вуглеводів організм в змозі синтезувати сам із складних вуглеводів. А недостачу глюкози, яка є «паливною» одиницею і вкрай необхідна організму, можна поповнити з полісахаридів.

Полісахариди:

Крохмаль — джерело глюкози. Він міститься в крупах і овочах, найбільшу кількість його — в коренеплодах.

Глікоген — складується в печінці і м’язах, здатний швидко заповнити недолік глюкози. Міститься в сухофруктах, фруктах, кондитерських виробах.

Целюлоза — цей вуглевод називають загальним словом — клітковина. У шлунку не перетравлюється, але сприяє гарному травленню. Вона міститься в овочах, фруктах, крупах.

Пектин — його називають санітаром організму за очищаючі властивості. З нами як харчова добавка Е440, використовується як загущувач. Застосовується при виготовленні мармеладу та інших кондитерських виробів.

Однак єдиний прийнятний варіант вживання швидких вуглеводів для людини, яка прагне схуднути — це закриття «вуглеводного вікна», періоду після тренування, коли потрібно швидко заповнити недолік енергії. Якщо тренування і навантаження інтенсивні, то допустимо навіть з’їсти солодкий батончик. Будь-яке інше вживання продуктів з високим вмістом моносахаридів загрожує зайвими кілограмами, до того ж, для них є відмінна альтернатива — складні вуглеводи.

  • 2-3 яйця на тиждень поповнять меню протеїнами, але перебільшувати цю кількість не варто.
  • Ідеально «вписується» в цю дієту риба. Намагайтесь вживати по черзі жирні і нежирні її сорти.
  • Пісне м’ясо достатньо їсти 3-4 рази на тиждень. Якщо ви притримуєтесь вегетаріанського харчування, включіть в меню замість м’яса соєві продукти.

Пісним називають м’ясо, у якому низький вміст жиру. Вираз «пісне м’ясо» є розмовним, правильніше говорити — «дієтичне м’ясо» або «маложирне», адже тваринний жир в ньому все-таки є, хоч і в невеликій кількості. Пісне м’ясо легко визначити візуально: треба дивитися, щоб у шматку не було жирових прошарків. До пісних видів м’яса належать: м’ясо птиці (індички, курки, особливо — куряча грудка без шкіри), м’ясо домашніх тварин (кролятина, телятина, яловичина (вирізка), баранина і свинина (вирізка), конина. М’ясо диких тварин також може бути дієтичним,

  • Відмовтесь від солоного, від будь — яких напівфабрикатів, білого хлібу, продуктів зі штучними барвниками та ароматами.
  • Всі порції повинні бути маленькими, тільки фрукти та зелений салат дозволяється їсти без обмежень.

 

І завжди варто пам’ятати, що будь-яка дієта (намагання зменшити вагу тіла) – це завжди результат неправильного харчування, тобто постійні неконтрольовані переїдання, вживання в їжу сумнівних продуктів харчування, алкоголю, перекуси фастфудами та іншими напівфабрикатами, переїдання на ніч (а можливо і тільки єдиний прийом їжі на ніч!). А якщо до такого харчування додати малорухливий спосіб життя, відсутність фізичних навантажень, які сприяють нормальному гомеостазу (обміну речовин в організмі), недостатню кількість сну, відсутність відпочинку взагалі, постійні стреси, то картина життя і самопочуття буде дуже невесела.

Однозначно краще і корисніше завжди дотримуватися «здорової» дієти і здорового способу життя. І цього буде дуже просто досягти, якщо взяти за мету виробити у себе таку звичку, яка в недалекому майбутньому стане способом Вашого життя.

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com