Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Ера Водолія —

ера містичних одкровень

і справжньої зміни свідомості

В даний час ми живемо на рубежі Епохи Риб і Епохи Водолія. Єдиної конкретної дати, яку можна було б назвати кінцем однієї і початком іншої епохи немає і бути не може. Астрологічні епохи тривають в середньому близько двох тисяч років, і вони змінюються не одномоментно, а поступово. Останні 2000 років наша Планета була в Епосі Риб, а перед цим — в Епосі Овна, Тельця. Близнюків і так далі.

Однак, судячи з того, як розвиваються процеси в Світі, Ера Водолія настає стрімко. 2020 рік стане переломним для історії Людства.

Точний момент з’єднання Юпітера і Плутона 4-5 квітня 2020 року став першим моментом, коли по-справжньому потужна енергія Ери Водолія вдарила по поверхні Планети: відбулися найсильніші з’єднання Юпітера і Плутона і подальше потрійне з’єднання Сатурна — Плутона — Юпітера. Земля перейшла на новий квантовий рівень, зробила квантовий стрибок для входу в Еру Водолія.

Що таке Квантовий Перехід взагалі і перехід Людства і Землі в Нову Епоху?

Квантовий перехід Землі — це стрибкоподібний перехід матерії Планети і її мешканців на якісно нову і мінімальну ступінь в сторону Астрального світу. Матерія стає більш витонченою, а простір буде п’ятимірним.

Перехід обумовлений збільшенням частоти вібрації магнітного поля Планети, а отже і всіх її мешканців. Частота вібрації збільшиться на ту кількість, яка і забезпечить Перехід в найближчий ущільнений Астральний світ.

Квантовий Перехід – об’єктивне явище, викликане унікальним поєднанням астрономічних умов — нині завершується три цикли еволюції:

1. Сонячна Система завершує оборот тривалістю 26000 років всередині свого рукава галактики Чумацький Шлях.

2. Сонячна Система завершує оборот тривалістю близько 230 млн. років навколо центру Чумацького Шляху.

3. Чумацький Шлях разом із Сонячною Системою завершує оборот протяжністю багато мільярдів років навколо Центра Всесвіту.

Синхронне завершення трьох циклів обертання Сонячної Системи зумовило потужний викид енергії на Землю.

Для більш сприятливого та комфортного переходу нам Всесвіт надає потрібні енергії і всю необхідну інформацію щодо цього нашого колективного квантового переходу як кожного так і всіх разом з Планетою в наступний, менш щільний, ніж наш звичний, Астральний світ.

Що ж таке Ера Водолія?

Вираз «Ера Водолія» означає лише те, що Епоха Риб закінчилася, і ми вступаємо в Епоху Водолія. Епоха Риб минає, та для нас вона близька і зрозуміла, оскільки ми саме з неї родом.

Все XX століття стало передвісником приходу Епохи Водолія, а на протязі всього XXI століття Епоха Риб буде намагатися взяти реванш, перед тим як канути в Лету назавжди.

Час змін, коли нам всім пощастило жити, дає можливість не тільки побачити багато нового, але, насамперед, і вимагає від нас значних внутрішніх змін, щоб це нове зрозуміти і прийняти.

В ідею Ери Водолія  закладено духовне зростання особистості і виконання конкретною людиною свого завдання на Землі. Ідеєю Епохи Риб було страждання заради очищення від гріхів. Таким чином, нова епоха проголошує щастя і виховання в собі добра і гармонії.

Епоха Риб давала Людству надію на нескінченне прощення всіх його гріхів. Епоха Водолія вимагає від людини відповідальності за всі її слова, емоції, думки і вчинки.

Епоха Риб ставила перед людиною задачу боротьби зі своєю «темною» половиною. Епоха Водолія вимагає розвитку Тонких тіл і Вищого Духу, досягнення гармонії з собою.

На зміну залежності від соціальної групи і встановлених норм моралі Епохи Риб, Епоха Водолія несе людині свободу і незалежність, можливість пошуку власного Шляху згідно до Законів Космосу.

Епоху Риб характеризувала приналежність людини до певної релігії. Була присутня релігійна нетерпимість і релігійний фанатизм. Епоха Водолія передбачає синтез усіх релігій і звільнення розуму від невігластва і ілюзій.

Астрологія і інші містичні методи пізнання себе допоможуть людині налаштуватися на своє духовне «Я». Людина в пошуках відповідей буде звертатися в середину себе, а не назовні (до грошей, майна, інших людей).

Кожна людина розпочне свою особисту внутрішнью подорож, прагнучи стати частиною нової раси людства, що володіє надсвідомістю, пробуджених шукачів істини і вічного Духу, які в процесі пошуку зцілять багато народів світу.

Кожна астрологічна епоха приносить свій індивідуальний вплив, роблячи його основним, переважаючим фоном для розвитку історії людства. Символіка, притаманна знаку пануючої епохи, безроздільно переважає в системі цінностей, моралі, структурі товариств, способі мислення і виробництва, світогляді, релігії, міфології, науці, культурі …

Ера Водолія подолає пережитки Періоду Риб і остаточно вступить в свою силу лише в той момент, коли більша частина Людства перебудується на ціннісні орієнтири саме знака Водолія.

Нова Епоха обіцяє стати найкращим періодом для Людства!

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com