Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Щоб бути здоровою і щасливою людиною, потрібно любити себе і навколишній світ. Всі релігії світу говорять про любов, як про божественне почуття. Про любов написано багато книг, трактатів. Це слово вживається повсюдно і є одним з найбільш поширених. Багато людей відчувають дефіцит любові з дуже простої причини вони не вміють любити, тому що їх не навчили цьому. Їм не передали їхні батьки того як потрібно розкривати своє серце, а тим, у свою чергу, їхні батьки і так далі...

Любов — це первозданна енергія, якій потрібно відкритися

Енергія любові створює відчуття любові. Почуття не може існувати без дії, а дія не може існувати без почуття. Любити — значить діяти. Але як? І по відношенню до кого?

Любов означає дію, а точніше взаємодію. Для здійснення будь-якої дії потрібні як мінімум два об’єкти. Як бачимо, формула любові складається з двох частин. Перша частина — це Я і моє ставлення до самого себе, до свого життя. Друга частина — моє ставлення до навколишнього світу, до життя як такого. Любов — це творення, створення себе для процвітання життя в навколишньому світі.

Будь-яке почуття засноване на образах і думках. Так ось, перша і найважливіша причина дефіциту любові до самого себе і до навколишнього світу полягає в тому, що у багатьох людей за словом «Любов» ховаються такі образи і думки, які до Любові не мають ні найменшого відношення.

Але чому так сталося? Чому одні люди відкриті для Любові і самі випромінюють цю світлу енергію, а у інших ні?

Люди бояться говорити і навіть думати про любов до себе. Для людини, вихованої в дусі колективізму і тотальної держави, часто не вкладається в голові, а якщо і промайне подібна думка, то буде задавлена ​​страхом опинитися егоїстом. Але егоїзм — це недостатня любов до себе! Любов — це достаток, а егоїзм — це брак любові. Люблячий себе ділиться своєю любов’ю, а егоїст шукає любов зовні.

В заповіді, даній Ісусом, однозначно говориться: «Возлюби ближнього свого, як самого себе». І ось за невиконанням цієї умови «як самого себе» стоять і приниження своєї ролі, і егоїзм. А на цьому грунті виростають і гординя, і самоприниження, і агресія, і багато інших негативних явищ. Любити себе — це дуже тонке і глибоке проникнення в свою суть. Це єднання зі своєю Душею, як частиною Бога.

Любов перемагає все! Любов розсіює темряву, долає зло, невігластво, породжує Всесвіти… Направте любов всередину себе і розчиніть в ній свій егоїзм.

Людина, яка перебуває у стані любові до себе, перебуває у єдності свого Духу, має просвітлений розум і ясну свідомість — віддаватиме навколишньому світу все з джерела істинної щедрості і божественного достатку.

Любов до себе — це повернення в Себе.

Знайдіть стежину любові до себе!

У дуже багатьох людей розуміння любові до себе перекручено! Одні — люблять тільки своє тіло, і вони хвалять його, не думаючи, як відчуває себе їх Душа! Інші — вирощують і люблять лише своє Его і його бажання, і живуть вони, щоб задовольнити ці бажання, будучи, по суті, їх рабом! Треті — взагалі нічого в собі не люблять — ні Душу, ні тіло, нічого! Вони впевнені, що потрібно страждати, і тим самим постійно себе руйнують, живучи в стані самобичування і зневіри.

Любов — це не егоїстичне почуття, це почуття неподільності і рівноправності зі світом, з простором, з іншими людьми. Любити себе треба рівно стільки, скільки і інших людей. Чим більше відкриваєте і віддаєте свою душу людям, тим більше отримуєте від життя. Чим більше поважаєте і любите себе — тим більше, розвиваєтеся.

Любов до себе розвиває людину, дає їй зростання, подібно тому як від дощу зростають рослини, а під сонечком квітнуть квіти. Любов до свого вищого «Я», до своєї Божественної іскри підвищує рівень вібрацій Душі.

Всесвіт величезний і прекрасний і, вмістивши його в своє серце, ви отримаєте всю його силу, красу і гармонію. Кожен день може стати святом, і ви зможете посміхатися з ранку до вечора, і все зустрічати з посмішкою — це залежить тільки від вас! Посмішка може бути спокійною, мудрою — коли щось не так в житті, і дуже яскравою, сонячною — коли все добре.

У гармонійної, спокійної людини відсутня агресія. Вона випромінює любов, гармонію, до неї тягнуться, до неї прислухаються і тим самим вбирають цю любов і гармонію. Намагайтеся випромінювати любов як можна частіше, довше, постійно… і тим самим дарувати оточуючим неоціненні скарби… Всі ваші рідні, знайомі і навіть випадкові люди будуть прагнути просто поруч з вами посидіти, увібрати спокій, мудрість; заспокоїти свої вібрації, роздратування вашим спокоєм і мудрістю…  

Любов до Себе — це бажання собі максимального Блага, істинного Добра! Бажання добра своїй Душі, своєму тілу і своїй Долі!

Як розрізнити, що буде любов’ю до себе, а що ні?

Ставте собі питання — моя Душа буде щаслива від цього, чи це її буде пригнічувати і вбивати? Дивіться на все з точки зору Душі, живіть відчуттями! 

Що таке справжня Любов до Себе?

Любов до себе — виявляється в гідній турботі про свою Душу і тіло, а також — це відповідальна побудова своєї Долі!

·        Розвивайте свої Душу й тіло! Розвиток — це очищення, розкриття свого потенціалу і постійне зростання сили. Прагніть до ідеалу і до гідності — щоб всі найкращі і благородні якості були розкриті в вашій Душі, і всі можливі земні блага були доступні вам в житті. Стверджуйте в собі Добро (культивуйте чесноти, достоїнства, таланти) і знищуйте Зло (пороки, слабкості, негатив) — це і є Розвиток, це і є справжня Любов до Себе!

·        Піклуйтеся про себе — як про свого найкращого друга! Відчувайте до себе, перш за все до своєї Душі, світлі і теплі почуття. Направляйте з серця Світло і Радість — на себе, на Душу і тіло. Цінуйте все краще, що є в вас як у Особистості — поважайте себе, знайте собі ціну, відчувайте внутрішнью Гідність! Будьте вдячними своїй Душі за її потенціал, за все прекрасне, що в ній є. Приймайте себе повністю таким, яким ви є — з усіма достоїнствами і недоліками. Турбота — це також досягнення максимального добробуту, комфорту, краси і гармонії у своєму житті.

·        Вмійте прощати себе! Уникайте жорстокості до себе і давайте право на помилку. Уникайте  катування самого себе. Причини помилок і скоєних гріхів,  звичайно ж, потрібно осмислити і усунути, де потрібно — вибачитись, але обов’язково виключайте будь-яке руйнування себе.Візьміть за правило – «На себе — тільки Світло!»

·        Захищайте себе і уникайте образ! Будьте відданим і вірним Собі і своїй Душі – завжди підтримуйте себе. Навіть якщо весь світ відвернувся від вас — залишайтеся собою і з собою! Завжди вірте в себе, відганяйте від себе розчарування! Відстоюйте себе і свою Душу завжди! Ви повинні бути вірним собі — в складні хвилини підбадьорювати, підтримувати себе, говорити – «У мене все обов’язково вийде …», «Бог мене любить …», «Я все здолаю і все зможу …»

Люди розучилися помічати красу світу, милуватися сонцем, небом, хмарами, птахами… Милуючись красою природи, милуючись красою навколишніх людей, ви піднімаєте вібрації своєї Душі.

Любов — чарівна країна, адже тільки в ній буває щастя…

Давайте створимо віру в своє особисте щастя!  

Домагатися щастя можна тільки сильним серцем і не з егоїзму, а з почуття краси, гармонії і справедливості … Ви відчуєте абсолютну віру в своє особисте щастя, тому що ви маєте на це право. Ви — улюблені діти Бога.

Тільки дайте собі право бути улюбленою дитиною Бога, улюбленою дитиною Всесвіту, улюбленим створенням Творця. На це має право кожна людина!

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com