Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

 

1

8 травня 2017 року у Малій залі засідань Харківської міської ради відбулася зустріч представників компанії «Джуліані сек’юріті енд Сейфті» (GSS, США) та представників громадських організацій міста Харкова, в числі яких була і громадська організація «Валеологічний центр «Атланта».

 

Одним із основних напрямків діяльності компанії «Джуліані сек’юріті енд Сейфті» є консультування міст у сфері безпеки.

Заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан розповіла гостям про міський соціальний проект «Єдина соціальна мережа», який об’єднує неприбуткові громадські організації, діяльність яких спрямована на допомогу та підтримку найбільш вразливих категорій населення міста.

Представники громадських організацій поділилися своїм досвідом в роботі з жертвами сімейного насильства і тими, хто здійснює насильницькі дії, а також познайомили зі своїми програмами в питаннях гендерної культури.

Громадська організація «Валеологічний центр «Атланта» представила свій проект: «Пропаганда та впровадження  гендерної рівності шляхом подолання та попередження гендерно-обумовленого насильства серед територіальної громади міста», метою якого є сприяння зменшенню кількості випадків гендерно-обумовленого насильства, незалежно від форми його прояву, серед вразливих верств населення територіальної громади  міста Харкова, як постійних його жителів так і  вимушених переселенців, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, на фоні сучасних реалій конфлікту на сході України, в поєднанні з існуючими соціальними та економічними проблемами у країні в цілому.

Керівник проекту Світлана Синільник зазначила, що на сьогодні питання гендерної рівності населення України є одним з найбільш обговорюваних питань сучасності. Для вирішення цього питання плануються та здійснюються різноманітні програми, в яких приймають участь фахівці з медицини, педагогіки, психології, валеології, соціології тощо, вкладаються значні фінансові ресурси, але  найбільш ефективними і водночас  економічно вигідними є профілактичні заходи, спрямовані на  пропаганду та впровадження в свідомість кожної людини ідеї гендерної рівності та формування гендерної культури.

 «Важливо, щоб людина навчилася володіти культурою, а для психологічної підтримки важливо, щоб людина навчилась володіти собою, навчалася бути хазяїном власного життя, тобто вміла піклуватися, улаштовувати, застосовувати і використовувати власне життя на свій розсуд. Психологічна  підтримка служить «містком» для формування самодостатньої особистості», підкреслила Світлана.

Гендиректор компанії «GSS», в минулому — директор Департаменту поліції Нью-Йорка Джон Хувейн зазначив, що залучення громадських організацій до вирішення цих питань вкрай важливо, бо ні міська влада, ні уряд не можуть всю цю роботу проводити самі.

«Це добре, що в Харкові до вирішення такого питання, як насильство в сім’ї, залучається сама громадськість. Більш того, громадські організації можуть самостійно отримати фінансування ззовні для вирішення таких проблем. Важливо розуміти, які організації допомагають людям, що постраждали від домашнього насильства, скільки людей страждають від нього. Необхідно поширювати інформацію про можливості запобігання насильству в сім’ї, серед молоді, школярів. У Харкова є велика перевага, оскільки тут успішно функціонують багато громадських організацій, націлених на вирішення цієї проблеми», — підкреслив Джон Хувейн

 

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com