Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

КАРПАТИ 1

Історія туризму простежує тенденцію формування освітніх та оздоровчих напрямків, які становлять основу розвитку валеотуризму. З метою формування та впровадження валеотуризму, побачити багато нового і цікавого, ознайомитись з культурою найзахіднішої області України,  члени громадської організації «Валеологічний центр «Атланта», наприкінці цього літа, відправились до Закарпаття.

Закарпаття здавна приваблює всіх гостей і туристів мальовничими краєвидами, від яких захоплює дух: красивими долинами, полонинами, річками, водоспадами, передгір’ями, ущелинами, з потопаючими в садах та виноградниках містах і селах, які вузькими смужками губляться в горах.  Це край з всесвітньо відомими цілющими мінеральними джерелами.

Відпочинок в Закарпатті – це карпатські гірські хребти та полонини, неповторна краса лісів, найчистіші джерела, багатовікові традиції, старовинні історії та легенди.

Своєрідна краса природи, м’який клімат, цікаві та насичені маршрути, спілкування з гостинними та привітними місцевими жителями, обмін творчим досвідом, зробили нашу подорож надзвичайно приємною і незабутньою.

Окрім мальовничих краєвидів, ми побачили величезну кількість пам’яток архітектури, відвідали дуже багато замків та старовинних дерев’яних церков. Відвідали міста і села, де серед населення переважають угорці чи румуни, побачили будинки, збудовані в національному стилі Угорщини та Румунії  і  відрізняються від архітектури домівок, в яких живуть українці.

На території Закарпаття знаходиться 32 озера. Ми відвідали найбільше озеро — Синевір, яке утворилося 10 тисяч років тому на висоті 989 метрів над рівнем моря. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат.

Традиційні страви угорської та української народної кухні, якими ми мали змогу насолодитися, цілющі джерела Закарпаття, надали нашому відпочинку шарму і чарівності.

Закарпаття славиться своїми термальними мінеральними водами. Найбільш багатий ними Берегівський район. Ми відвідали «Косино» —  сучасний оздоровчо — рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод у семи різних басейнах з термальними та прісними водами, відвідати унікальні Королівські сауни, ванни Кнайпа та ще багато цікавого — це відпочинок в «Косино» — найкращий варіант поєднання приємного з корисним!

Нам дуже сподобався цей край «зеленого золота» — лісів, садів і виноградників, край з надзвичайно величною красою Карпатських гір, річок і полонин, багатий цілющими мінеральними джерелами, край чистого повітря, курортів та будинків відпочинку,  край привітних закарпатських людей.

Це той куточок нашої мальовничої України, куди хочеться повертатися знову і знову.

Побудова стосунків між людьми, культурами, народами, зміна світогляду, світосприйняття, екологізація свідомості. змінює і життєву позицію людей, з навколишнім світом — в бік позитиву, конструктивності, продуктивної творчості як способів активної зміни способу життя та якості внутрішнього світу, взаємодії світу внутрішнього і зовнішнього.

Об’єднання групи через спільні цілі і завдання, формування сприятливої атмосфери в колективі, потреба один в одному, в спільній діяльності, формують готовність для перенесення набутих соціальних умінь і навичок в майбутнє, інші життєві ситуації.

Приємно усвідомлювати, що в такий непростий для України час, валеотуризм є ефективним інструментом для взаємопорозуміння українців, розвитку та зміцнення соціального здоров’я.

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com