Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Рано чи пізно, в молодому або старшому віці, більшість людей замислюється над сенсом життя. Але це більш багатогранне поняття, ніж може здатися на перший погляд, адже людина — істота багатовимірна.

Кожен з нас здатний визначити сенс життя на рівні людської свідомості, хоча іноді це буває непросто. Але якщо задуматися — в чому сенс життя на рівні душі, яка втілюється на Землі в людському тілі, можна зробити цікаві відкриття.

У періоди життя, коли у вас пропадає сенс життя, подумайте про той сенс, заради якого душа проживає земне життя, які завдання вона прийшла виконати в цій інкарнації. Звичайно ж, завдання у кожної душі свої. Та основні причини приходу душі в людське втілення загальні для всіх або майже всіх душ – їх шість:·

  • виконання бажань·    
  • ріст і розвиток·   
  • повторення·   
  • компенсація· 
  • розплата·  
  • служіння   

1. Виконання бажань

Одне з прагнень душі, адже воно було її частиною і в Духовному Світі, ще до початку нескінченного циклу реінкарнацій. А під час проживання життів душі в людському тілі їй або вдається виконати свої бажання, або вона переносить їх далі — в наступні життя, але вже більш сильними і нав’язливими. Прихильність перетворює бажання в дуже сильну емоцію, відчай, що призводить до дисбалансу, і в підсумку те, чого душа так сильно бажала, виявляється заблокованим і недоступним для неї.

Деякі бажання, що призводять душу в людське втілення: 

• насолоджуватися — вдихати аромат квітів, відчувати подих вітру, грітися на сонці, слухати спів птахів і шум моря, пробувати на смак, відчувати, радіти;

• самовиражатися — генерувати ідеї, захоплюватися осяяннями, інтерпретувати прекрасне і поширювати істину, творити, малювати, співати, писати, танцювати, проектувати;

• пізнавати — набиратися досвіду, спостерігати, розуміти, знати, переживати;

• рости — виходити за рамки звичного, позбавлятися від звичок, розширювати кругозір, зростати, досліджувати нові шляхи і дороги;

• бути у відносинах — любити і бути коханою, відчувати спорідненість, ділитися з іншими, допомагати і служити.

2. Зростання і навчання

Душа прагне до еволюції. Проходячи різні уроки і досліди на Землі, вона розвивається, стає мудрішою.  Людське сприйняття в більшості випадків життя відзначає значні перемоги і великі надбання, але ви можете подивитися на себе і життя очима душі: поглянувши з такої перспективи, ви перестанете бути безпорадними жертвами і станете спостерігачами. 

Але навіть проходячи через труднощі і важкі ситуації на життєвому шляху, ви повинні пам’ятати, що неприємності, горе і біль вам дані не заради страждань, а заради цінності, «перлин мудрості», які ви знаходите на цьому шляху. Це — ДАР, який ви отримаєте, якщо зможете усвідомлено прожити свої хворобливі почуття та емоції і звільнитися від них.  

Наступні три пункти: повторення, компенсація і розплата ведуть до балансування, трансформації негативних енергій в цінний досвід і до позбавлення від кармічних боргів.

3. Повторення 

Наміри душі можуть повторюватися з втілення у втілення. Іноді хочеться повторювати приємний досвід, наприклад, справжню любов або реалізацію через покликання. 

Але буває так, що душі повторюють і менш приємні речі: важкі часи і негативні впливи. Справа в тому, що під час особистих трагедій і катастроф душі напрацьовують дуже сильний емоційний заряд. І душа змушена переживати подібний досвід знову і знову, поки не зцілить його.

Приклади повторень:

 • Дії, що приносять задоволення. Наприклад, якщо в якомусь із життів вам не вистачило часу на прості радощі: помилуватися світанком або насолодитися смаком стиглих ягід — ви не виконали бажання душі. В наступному житті душа цілком може вказати вам на це, щоб ви зрозуміли, що втратили, адже такі, на перший погляд, дрібниці відносяться до кращих епізодів життя.

• Пристрасті. Іноді відчуття здаються приємними настільки, що можуть стати рушійною силою всього життя. Їжа, куріння, алкоголь та інші пристрасті стають такими звичними і важливими, що призводять до відхилень від реальності. Якщо так трапилось у одному із ваших життів, то в наступному, як правило, потрібно вийти із подібних руйнуючих алгоритмів, адже приcтрасті перекривають ваш зв’язок з духом. У такій ситуації душа прагне вивести людину із залежності і знову повернути її до гармонії з її істинним Я.

•  Повторення особистих якостей.   Наприклад, якщо ви не вмієте захистити себе (так вже склалося в дитинстві), цілком можливо, що цей неприємний досвід тягнеться з попередніх втілень.   Ви можете володіти будь-якими іншими вміннями, які в нинішньому житті не допомагають, а тільки шкодять.   В такому випадку, завдання душі — позбутися цих укорінених алгоритмів поведінки. Допоможе в цьому усвідомлення, прийняття і воля.

Відносини, які повторюються. Буває, що душі повторно втілюються в один і той же час, щоб провести час разом. Коли у відносинах є любов, прийняття, довіра і дбайливе ставлення одне до одного, — таке бажання душ зрозуміло. Але буває і так, що втілені в людських тілах душі повторюють негативні, напружені і навіть принизливі відносини. Чому? Душа хоче вивчити урок і трансформувати цей досвід. Отже, в подібній ситуації людині потрібно з’ясувати реальні мотиви цих відносин, а потім повернутися до істини, любові і честі. Навіть подія, яка здається жахливою, вчить, як можна трансформувати негативний досвід, стати мудрішим і люблячим.

4. Компенсація  

З’являється, коли занадто сильні переживання з попереднього життя викликають надмірну реакцію в нинішньому.   У таких випадках можливо зайти занадто далеко в зворотному напрямку, намагаючись розгорнути енергію минулих переживань.   Така компенсація буває настільки сильною, що стає джерелом полярно протилежних переживань, ніж випробуваних в минулому житті.

Приклади компенсацій: 

• Компенсаторні пристрасті. Прикладом може бути людина з надмірною вагою, яка пережила у минулому голод або недоїдання.

 Сильні пристрасті зцілюються самовдосконаленням і збалансованістю.

• Надмірне бажання, зазвичай, стає кармічною причиною компенсації. Коли несприятливі обставини тривають довго, з’являється занадто сильне бажання змін. Ось тільки це бажання може збутися не так, як хотілося, або взагалі не в тому житті, в якому воно було актуальним. Наприклад, в минулому житті ви не реалізували себе як художник, тому що одружилися і не залишили зовсім часу на себе, а в цьому житті стосунки з коханою людиною не складаються, тому що ви боїтеся шлюбу, щоб знову не втратити себе в ньому. 

• Компенсація сильного дисбалансу. Приклад: ви жили в достатку, всі ваші забаганки виконували слуги, але ви ставилися до них без поваги і байдуже — дуже ймовірно, що в наступному житті ви самі будете комусь прислуговувати або навіть станете рабом. 

А ось осуд людей і ворожість до них ведуть до розплати.

5. Розплата  

Як і компенсація являє собою енергетичний маятник, який розгойдується від однієї до іншої крайності.   Відмінність в тому, що компенсація  —  це звернення енергетичного досвіду, а розплата — повернення вашої власної теперішньої енергії.   Проте розплата — це не покарання, ви просто авансом енергетично платите за помилки минулого: з вами будуть поводитись в майбутніх життях так, як ви зараз поводитеся з іншими.

Кілька сценаріїв розплати:

 • Засудження, упередження, нерівноправність — розплата може стати наслідком вашого ставлення до якихось людей або груп людей. Засудження, відверта ворожість або безсердечність по відношенню до когось  стане тим, що ви самі повинні будете пережити.

• Відносини між батьками і дітьми — якщо ваше дитинство пройшло під акомпанемент вічної критики і зневаги з боку батьків, можливо, в минулому втіленні ви були такими ж батьками

.Погане ставлення до вас викликає у вас спрагу реваншу і образи, але зовсім не обов’язково і не варто триматися за емоції, супутні цим станам. 

Ви хочете бути коханими і заслуговуєте любові і визнання. Відпустіть негативні почуття і старі образи, станьте для себе люблячим батьком (матірю). 

• Любовні стосунки — гнів і відмова від любові призводять до розплати, якою можуть стати відносини, наповнені сварками, з намаганням довести свою правоту. Такі стосунки містять важливий урок – потрібно ставитися один до одного з повагою і співчуттям. Ще один урок: обидва партнери — рівні.   Адже коли кожен з партнерів затверджується у власній правоті і владі, то віни забуває про турботу за іншого.

Щоб позбутися подібного руйнівного кармічного зв’язку, позбудьтеся бажання мстити за погане поводження, відпустіть тих, хто не готовий рухатися вперед, почніть нове життя, наповнене любов’ю до себе і інших.

6. Служіння 

Щире бажання чинити добро на благо собі та іншим — один із вищих проявів любові. Щире служіння випромінює дуже високу вібрацію. 

Якщо ваше служіння не щире, і ви допомагаєте іншим з гордині, страху або конформізму, вібрації вашого доброго вчинку будуть замутнені негативом. А це може стати причиною несприятливої ​​карми.

Служіння буває:

 • Кармічне. Ваші наміри служити — реакція на досвід минулих втілень. Наприклад, якщо в попередній інкарнації ви вважали себе вище інших і вважали, що всі вам повинні, то в цій — у вас може з’явитися сильне бажання допомагати іншим.

• Приватне — підвищена турбота про оточуючих, з якими вас пов’язують узи любові і шани, стає для вас природною.

• Духовне — акт вільного дарування, спрямований на весь світ. Так як всі ми пов’язані між собою, все, що відбувається з іншими, відбувається і з нами. Виходить, що, допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі.

Служіння з чистими намірами — одна з найвищих цілей втілення душі в людському тілі. А любов до себе та інших підвищить ваші вібрації, допоможе жити в душевній рівновазі та гармонії і слідувати шляхом служіння, що йде від серця.

У душі є прагнення, і заперечувати їх безглуздо. 

Навіть якщо ви не віддаєте собі звіту про свої глибинні мотиви, вони все одно впливають на ваші дії і життя. Але коли свідомі наміри збігаються зі справжніми потребами і бажаннями, починаються чудеса.

Ідіть за своїми почуттями, адже через них до вас звертається душа.

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com