Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

 У наш час східний гороскоп користується величезною популярністю. Він став нам звичний, і настільки укорінився в побуті, що складно уявити собі якусь іншу характеристику кожного наступаючого року.

 Через моду на китайські гороскопи, був абсолютно забутий слов’янський календар. А він не менш точний і докладний, і несе в собі цікаві факти. Такий гороскоп, як і східний, складається з кола тотемних тварин-покровителів, чиїми властивостями і рисами наділяється відповідний рік. Ось тільки їх не 12, а 16, тобто, один цикл триває шістнадцять років.

Життя слов’ян було засноване на гармонії з природою, а у кожного року був свій тотемний покровитель в образі тварини. Тотем наділявся особливою силою і здібностями, які відбилися в переказах, обрядах і слов’янському календарі.

У древніх слов’ян календар мав особливу інтерпретацію літочислення, допомагав визначити закономірності, упорядковував життя людей. Календар був побудований на місяцеслові і ділився на 12 періодів, пов’язаних з погодними умовами і природними дарами, прийнятими для цього періоду роботами і святами. У слов’янській культурі відзначалися важливі природні прикмети, за якими судили чого ж слід очікувати. Роки об’єднувалися в 16-річні цикли. Вважалося, що у кожного року є тварина-покровитель, що надає безпосередній вплив на майбутній період. Знаючи, чий рік за слов’янським календарем буде наступним, заздалегідь можна спрогнозувати майбутнє.

Кожен новий рік у стародавніх слов’ян починався в день весняного рівнодення. Це було велике слов’янське свято – Комоїдиця,! присвячене богу весни і життєвих сил Сонцю-Ярилу.

Слов’янський цикл називає не тільки тварину, але і характерні для нього дії, таким чином, додаючи містицизму і значущості свого тотему. Річне коло, згідно з віруваннями наших предків, складається з наступних знаків: Темний Сох; Жалячий Шершень; Причаївшийся Лют; Вогняна Векша; Перлова Щука; Бородата Жаба; Дикий Вепр; Білий Філін; Шиплячий Вуж; Крадучийся Лис; Згорнувшийся Їжак; Ширяючий Орел; Прядучий Мизгир; Кричущий Півень; Золоторогий Тур; Вогнегривий Кінь.

Так як календар був складений не одне століття тому, він містить застарілі назви деяких тварин, незнайомих сучасній людині. Так Темний Сох — це лось, а лютом раніше називали вовка, який був лютим хижаком. Загадкова векша виявляється білкою, а таємничий мизгир — це лісовий павук-хрестовик.

За слов’янським календарем покровителем 2019 року стане Ширяючий Орел. Сильна, смілива і благородна птиця прийде на зміну колючому Згорнувшомуся Їжаку, а значить, очікуються зміни, особливо для тих, хто народився під цим знаком. Орел — цар птахів, неперевершений хижак, що володіє надзвичайним зором, безшумно пікіруючий і нещадно нападаючий на здобич. Його зовнішній вигляд справляє незабутнє враження: значні розміри, масивне тіло з розвиненою мускулатурою, довгі, широкі крила, гострі пазурі і міцний, загнутий дзьоб.

Орел — символ величі, хоробрості і невичерпної свободи . Вважалося, що представник сімейства яструбиних, завдяки потужним крилам, може злітати дуже високо, до самого Сонця і дивитися на нього, не осліпнувши. Тому орел часто ставав уособленням сонячного божества. Навіть назва птиці походить від старослов’янського кореня «ор», що означає — світло. Хоча потрібно враховувати, що орлу вдається досягти неймовірних висот, завдяки постійним тренуванням, силі і наполегливості.

Наші предки вірили, що тварина-тотем, стаючи супутником людини, захищає, впливає на долю і характер протягом усього життєвого шляху — від народження до самої смерті.

Що принесе  2019 рік?

Весь рік Ширяючий Орел буде правити мудро і справедливо. Його вплив сприятливо подіє на всі життєві сфери, особливо на ділові та особисті. Багато хто може відчути бажання рухатися вперед, незважаючи на перешкоди. Якщо правильно розподілити сили, то можна отримати максимальну користь, а перед самими цілеспрямованими і працьовитими обов’язково відкриється багато дверей.

Цей період сприятливий для створення сім’ї та здійснення найзаповітніших бажань.

Звичайно, тотем орла зможе лише протегувати — вказати шлях, підказати чого остерігатися, дати можливість проявити себе, але як складеться 2019 рік залежить лише від нас самих.

 

 

! Комоїдиця — давнє свято пробудження весни у східних слов’ян, що дійшло до нас із язичницьких часів. Свято пов’язане з культом Велеса. Головною подією свята був ритуал пробудження ведмедя і повернення природи до життя після зимової сплячки. Це одне з небагатьох давніх вірувань, яке пов’язане не так з полюванням на ведмедя, а з ототожненням ведмедя з природою, а його пробудження — із пробудженням природи загалом. [Вікіпедія]

 

Слов’янський гороскоп тварин починається 21 березня, тобто якщо ви народилися до цієї дати, вам слід враховувати попередній тотем. Тут вказані вищі якості тотема, вони напрацьовуються протягом життя. Тотем показує шлях по якому потрібно прагнути йти, щоб бути гідним свого призначення, він допоможе проявити себе.  

А тепер подивіться, хто ви згідно словянському гороскопу:

 • Темний Сох (Лось): 1912, 1928, 1944, 1960, 1976, 1992, 2008

Темний Сох — це першовідкривач, який веде за собою інших, якому протегують Вищі Сили. Тотем людини-непосиди, стрімкого і гордого, що не зупиняється на досягнутих висотах, дуже часто незрозумілого, в тому числі і близькому оточенню. Чим менше він буде сумніватися в своїх задумках, і роздумувати, тим більше зможе дати цьому світу.

 • Жалячий Шершень (Оса): 1913, 1929, 1945, 1961, 1977, 1993, 2009

Жалячий Шершень — люди, народжені в цей період, дуже активні, багато метушаться і люблять пошуміти. Шершні мають сильну інтуїцію і цілеспрямованість. Щоб досягти поставленої мети вони використовують будь-які засоби, не зважаючи на мораль. Від народження вони мають відмінну пам’ять, надзвичайно ощадливі й ревниві — свого нікому ніколи не віддадуть, до того ж можуть ще й прибрати чуже. Лідери за вдачею, люблять ставити інших на місце, застосовуючи при цьому всю свою уїдливість і гостроту.

 • Причаївшийся Лют (Вовк): 1914, 1930, 1946, 1962, 1978, 1994, 2010

Причаївшийся Лют — люди великої сили, природної грації і вміння знаходити вихід із найскладнішої життєвої ситуації. Вони мають котячі повадки, але при всій своїй зовнішній м’якості і розслабленості можуть проявити себе дуже різко і раптово, миттєво мобілізуватися і показати свої пазурі та ікла. Хоча самі не люблять створювати і підтримувати порядок, але іншим не прощають жодного його порушення. Володіючи щедрістю, терпінням і добротою характеру, не дадуть навіть близьким сісти собі на шию або обмежити свою свободу. Для Люта існують тільки ті рамки, зобов’язання і обмеження, які він сам для себе поставив.

 • Вогняна Векша (Білка): 1915, 1931, 1947, 1963, 1979, 1995, 2011

Вогняна Векша — це знак людини, що має захист Вищих Сил. Народжені в цей рік надзвичайно спритні і рухливі, весь час грають і злегка лукавлять. Мають живий розум — все схоплюють на льоту і миттєво вникають в ситуацію, знаходячи найкращий вихід. Характер мають нервовий, часто схильні до перепадів настрою і депресій. У житті розраховують тільки на себе, тому рано йдуть працювати і створюють сім’ю.

 • Перлова Щука: 1916, 1932, 1948, 1964, 1980, 1996, 2012

Перлова Щука — люди, народжені в цей рік, перебувають під заступництвом своїх померлих предків. Це консерватори і ортодокси, наділені внутрішнім спокоєм і впевненістю у своїй правоті, тому в спілкуванні вони прямі і відверті. 

 • Бородата Жаба: 1917, 1933, 1949, 1965, 1981, 1997, 2013

Бородата Жаба — людина, що володіє природною мудрістю для створення гармонійних взаємин зі світом. Вміє цінувати те, що має, дуже господарська, ощадлива, скромна і акуратна. Прекрасний сім’янин і гостинний господар, особливо не вибагливий до свого оточення. Це консерватор — не любить змін,  обожнює своє комфортне «болото», і чітко знає чого він хоче від життя.

 • Дикий Вепр (Кабан): 1918, 1934, 1950, 1966, 1982, 1998, 2014

Дикий Вепр — це дуже безстрашні люди, завжди готові дати відсіч всім, кого вважатимуть ворогом. Вони прагнуть до першості в тій справі, яка їх зацікавила. Після того, як бажане досягнуто, зазвичай шукають усамітнення для відпочинку і впадають в апатію. У спокійному своєму стані Вепрі надзвичайно розумні і не вживають безперспективних дій. Люди цього типу зазвичай довго прицінюються і розгойдуються, після чого, набравши інерцію, несуться до мети, змітаючи все на своєму шляху.

 • Білий Філін: 1919, 1935 1951 1967 1983, 1999, 2015

Білий Філін — це людина, яка живе за своїм власним режимом, ведучи замкнутий спосіб життя. Дуже недовірливий, загадковий і забобонний. У сприятливому оточенні його таланти до екстрасенсорики можуть розкритися надзвичайним чином. Знайшовши дружнє середовище для своєї діяльності, Філін здатний перевернути гори.

 • Шиплячий Вуж: 1920, 1936, 1952, 1968, 1984, 2000, 2016

Шиплячий Вуж — це люди, які володіють даром гармонізувати простір навколо себе. Вони мають філософський склад розуму, все таємне для них важливіше явного. Трохи потайливі, не люблять багато говорити, практичні, працездатні й ощадливі. До обраної мети йдуть наполегливо, але гнучко і при виникненні несподіваних перешкод, подібно до змії, змінюють шкіру.

 • Крадучийся Лис: 1921, 1937, 1953, 1969, 1985, 2001,. 2017

Крадучийся Лис — це люди загадкової долі і повного пригодами життя. Вони спритні, винахідливі, глузливі, хитромудрі, глумливі, дуже обережні і завбачливі — вони ніколи не лізуть на рожен, вважаючи за краще все зробити в тиху або нишком. Це вмілі інтригани, надзвичайно серйозно ставляться до життя і вміють домагатися своїх цілей.

 • Згорнувшийся Їжак: 1922, 1938, 1954, 1970, 1986, 2002, 2018

Згорнувшийся Їжак — непередбачувані, колючі, метушливі і галасливі люди. Мають прекрасну пам’ять і особливу педантичність до деталей. Дуже надійні друзі і вірні в подружжі.

 • Ширяючий Орел: 1923, 1939, 1955, 1971, 1987, 2003, 2019

Ширяючий Орел — це місіонери і реформатори, одержимі ідеалами та ідеями. Характер мають сміливий, мінливий і гордий, не терплять маніпулювання і диктату, живуть за своїми правилами і законами. Дуже аристократичні, в спілкуванні дуже педантичні, в дружбі і любові зазвичай вірні. Можуть передбачати загрожуючі неприємності.

 • Прядучий Мизгир (Павук): 1924, 1940, 1956, 1972, 1988, 2004, 2020

Прядучий Мизгир — це людина клану, йому як повітря необхідна підтримка рідних і близьких. Він любить і вміє об’єднувати великі групи людей і створювати будь-які організації. Дуже властолюбний, чутливий, вміє планомірно досягати поставлених цілей, використовуючи для цього весь свій неабиякий творчий потенціал. Мизгир — хранитель традицій і домашнього вогнища, надійна опора сім’ї і суспільства.

 • Кричущий Півень: 1925, 1941, 1957, 1973, 1989, 2005, 2021

Кричущий Півень — люди, народжені в цей період, різкі і передчасні в своїх судженнях та вчинках, дуже активні, безстрашні і амбітні. Намагаються завжди бути на виду і на все мають свою оригінальну думку. Дуже люблять свій будинок і дітей.

 • Золоторогий Тур (Бик): 1926, 1942, 1958, 1974, 1990, 2006, 2022

Золоторогий Тур — люди цього року народження гармонійно поєднують у своєму характері добродушність і лють. Вони люблять протегувати слабким. Дуже витривалі, уперті і терплячі, а в разі небезпеки проявляють неабияку сміливість і агресію. Стоятимуть на смерть за те, що їм дороге.

 • Вогнегривий Кінь: 1927, 1943, 1959, 1975, 1991, 2007, 2023

Вогнегривий Кінь — це рік активних і відважних, чесних і виконавчих людей. Вони дуже талановиті, романтичні, витривалі і цілеспрямовані. Коні люблять подорожі і екстремальний спорт, тому їх дуже рідко можна застати вдома, так як вони постійно кудись поспішають.

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com