Общественная организация
«ВАЛЕОЛОГИЧЕСКИЙ ЦЕНТР «АТЛАНТА»
Валеология
Путь к твоему здоровью
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

                                                               «Мат — це мантра Антимиру»

                                            Альберт Венедиктович Ігнатенко,

 академік,  засновник психоенергосугестії

Хромосоми являють собою нуклеопротеїдні структури еукаріотичної клітини, в яких зберігається велика частина спадкової інформації. Завдяки своїй спроможності до самовідтворення, саме хромосоми забезпечують генетичний зв’язок поколінь.  Хромосоми утворюються з довгої молекули ДНК, в якій міститься лінійна група безлічі генів, і вся генетична інформація про людину, тварину, рослину чи будь-яку іншу живу істоту. 

Слово «хромосома» походить від грецьких слів «chroma» – колір і «somo» – тіло.

В хромосомах знаходяться гени, і саме через них з покоління в покоління, від батьків до дітей передається генетична інформація.

Академік Гаряев П.П. поставив експеримент: насіння добре відомої ботанікам рослини арбідопсис лаяли матірними словами. Причому, частину насіння лаяли пошепки, частину — на повний голос. Результат вийшов однаковий — насіння втратило схожість. Та було відзначено, що більш шкідливий вплив мату — з вираженим емоційним забарвленням.

Зроблений висновок приголомшив багатьох: лайка і прокльони пошкоджують генетичний апарат і призводять до неминучої загибелі.

 В інституті квантової генетики вчені кілька років проводили дослідження, що дозволяють частково відповісти на питання: що ж відбувається сьогодні з родом людським?

За допомогою розробленої вченими апаратури, людські слова можуть бути представлені у вигляді електромагнітних коливань, які прямо впливають на властивості і структуру молекул ДНК.Саме ці молекули відповідають за спадковість людини. Тому зміст людської мови безпосередньо впливає на людський геном (сукупність всієї генетичної інформації організму). Наприклад, якщо людина постійно в своїй промові використовує нецензурні вирази — при цьому її хромосоми починають активно міняти свою структуру.У тому випадку, якщо мова людини насичена негативними за змістом словотвореннями, в молекулах ДНК починає вироблятися, так би мовити, «негативна програма».Поступово ці спотворення стають настільки значними, що видозмінюють структуру ДНК, і це передається нащадкам людини. Накопичення таких негативних якостей може бути названо «програмою самоліквідації». 

 Вчені зафіксували, що лайливе слово викликає мутагенний ефект, аналогічний радіаційному випромінюванню потужністю в тисячу рентген.

Подібна здатність впливати словами на програму спадковості людини найбільш часто згадується в релігійній літературі — вона відома людству з найдавніших часів. З цих джерел ми знаємо, що завдяки молитвам святих і праведників зцілювалися безнадійно хворі люди. Благословення при цьому поширювалася не тільки на саму людину, а й на його нащадків. Слово — двосічний меч. Приголомшуючим є висновок вчених: ДНК сприймає мову і її сенс. Хвильові «вуха» ДНК безпосередньо засвоюють звукові коливання. Гаряев П.П. вважає: за допомогою слова, мови, а значить — думки, бо мова є результат мислення, — людина, як скульптор, ліпить свій генетичний апарат.  

Відомий психотерапевт С.А. Горін вважає, що побутове хамство завдає психіці людей набагато більший збиток, ніж найвитонченіший гіпноз.

Так від покоління до покоління, як сніжний ком, наростають негативні, саморуйнівні процеси, закладені в людському геномі його промовою. При цьому для ДНК не має значення, чи є співрозмовник живою людиною або телевізійним «героєм».  

Людина сама, відповідно до своїх особливостей, вибирає дорогу до самовдосконалення.

Один з основних космічних законів передбачає пряму залежність фізичного здоров’я від стану духовного світу людини.

Навіть думки повинні бути завжди спрямовані тільки на Добро, бо зла думка завжди руйнівно впливає на вашу біоенергосистему!

 

 

Додаткова  інформація:

Психоенергосугестія — наука про навіювання.

 «Сугестія» — означає навіювання (слово латинського походження) Розрізняють навіювання в стані неспання, гіпнозу, а також вербальне, невербальне, пряме, непряме, контактне, безконтактне, дистанційне і т.д.

Арабідопсис (рок-крес) — це рід родини Brassicaceae. Це невеликі квітучі рослини, пов’язані з капустою і гірчицею. Цей рід представляє великий інтерес, оскільки містить крес-салат thale (Arabidopsis thaliana), один з модельних організмів, що використовується для вивчення біології рослин, і перша рослина, в якій секвенується весь геном. Зміни в Крессе Талі легко спостерігати, що робить його дуже корисною моделлю.

В результаті секвенування отримують формальний опис первинної структури лінійної макромолекули у вигляді послідовності мономерів в текстовому вигляді. В результаті секвенування ділянок ДНК що перекриваються, отримують послідовності ділянок генів, цілих генів, тотальної мРНК і навіть повних геномів організмів.

Рассылка
Список статей
Дополнительный набор в группы

Уникальная система оздоровления – ХАДУ.

Ждем Вас в г. Харькове по адресу: Ст.м. Площадь Конституции,
ул. Пушкинская, 5
Понедельник – 17.30
Четверг – 18.00
Персональные тренировки
онлайн - тренировки

Тел. в г. Харькове:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48

Сплав на байдарках

р. Ворскла (Украина) р. Псел (Украина)

Вы можете присоединиться! Звоните прямо сейчас.

Телефоны для справок:
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com

ВНИМАНИЮ ВСЕХ ЖЕЛАЮЩИХ!

Валеологический отдых

УКРАИНА. Посещение уникальных мест в различных ее уголках

Подробная информация по условиям и организации отдыха по тел.
+38 (050) 935-49-21
+38 (098) 26-38-239
+38 (063) 115-30-48
e-mail: atlanta121212@gmail.com